Życzenia na zakończenie roku szkolnego 2015/2016


Uczniowie, Rodzice, Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy szkół STO,
Członkowie i Przyjaciele Społecznego Towarzystwa Oświatowego!


Szanowni Państwo,

zakończenie Roku Szkolnego to czas podsumowań wspólnej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców. To święto każdej naszej szkolnej społeczności, radość ze wspólnego uczenia się uczniów i nauczycieli, realizacji udanych projektów, ciekawych działań, konkursów, zawodów sportowych, festynów oraz spotkań integracyjnych. To, co dzieje się w naszych szkołach każdego dnia, jest najlepszą wizytówka Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Dbając o rozwój oraz doskonalenie szkół, współtworzymy ruch obywatelski dla dobrej edukacji.

Drodzy Uczniowie,

gratulujemy wszystkich Waszych sukcesów i osiągnięć. Przed Wami dwa miesiące wakacji, życzymy Wam udanego, ciekawego i aktywnego wypoczynku. Poznania wielu nowych miejsc, czasu spędzonego ciekawie, ale także bezpiecznie. Mamy nadzieję, że również wakacje będą inspiracją do dalszego rozwoju oraz nauki, wszak jak wiecie, uczymy się nie tylko w szkole. Nie bójcie się zatęsknić za szkołą, ona będzie na Was czekać, w końcu wakacyjne rozstanie trwa tylko dwa miesiące. Absolwentom, którzy właśnie kończą swoją edukację w naszych szkołach, życzymy wszelkiej pomyślności w dalszej edukacji i dorosłym życiu, wierząc w to, że jesteście dobrze przygotowani do kolejnych wyzwań, jakie przed Wami będą się pojawiać.

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy Szkół,

społeczność szkolną tworzą uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy, to współdziałanie wszystkich jest źródłem tak wielu sukcesów indywidualnych i zespołowych.. Wszystkim serdecznie dziękujemy za całoroczne starania i doskonałe wyniki osiągnięte przez uczniów naszych szkół. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy swoją pasją i aktywną postawą inspirują podopiecznych do nauki i rozwoju. To dzięki Państwa pomysłowości, profesjonalizmowi i życzliwości nasze szkoły są tak lubiane przez uczniów. To Państwo współtworzycie niezwykłość i wyjątkowość szkół STO.

Również wszystkim dorosłym życzymy dobrego i udanego odpoczynku, ciekawych inspirujących wakacji, pozytywnie nastrajających do dalszej wspólnej pracy na rzecz rozwoju i doskonalenia naszych szkół.

Zygmunt Puchalski, prezes STO, wraz z członkami Zarządu Głównego STO.