Szkoły STO w Rankingu Najlepszych Szkół Ponadgimnazjalnych w Polsce "Perspektywy 2015"

Znamy już wyniki Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych „Perspektywy 2015”, który po raz siedemnasty został opublikowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Informacji o najlepszych szkołach dostarczy sześć rankingów, w tym dwa główne rankingi ogólnopolskie: Ranking Liceów Ogólnokształcących 2015, Ranking Techników 2015 oraz cztery ogólnopolskie rankingi dodatkowe: Ranking Maturalny 2015 w grupie liceów, Ranking Maturalny 2015 w grupie techników, Ranking Olimpijski 2015, oraz Ranking Zawodowy 2015 w grupie techników.

W pierwszej 15 zestawienia Ogólnopolskiego Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2015 znalazło się 2 SLO im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie. W rankingu obejmującym najlepsze szkoły w kraju znalazły się także: I Społeczne LO im. Stanisława Konarskiego STO w Katowicach, Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO w Milanówku, Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Białystoku, I Społeczne LO im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie, III Społeczne LO im. Juliusza Słowackiego STO w Krakowie, Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku, Społeczne Liceum Ogólnokształcące w ZSO STO w Kluczborku, II Liceum Ogólnokształcące STO w Pile i Liceum Ogólnokształcące STO w Człuchowie.

Dla uczniów i nauczycieli niezwykle cenne okażą się także podrankingi wojewódzkie (oddzielne dla liceów i techników), które są wyciągami z głównych rankingów ogólnopolskich. Wszystkie rankingi, obejmujące łącznie ok. 1500 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym: www.perspektywy.pl.

Wszystkim szkołom, które znalazły się w rankingu serdecznie gratulujemy.