Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
ul. Płocka 28
09-140 Raciąż

13.03.2017

Uczniowie SLO STO w Raciążu z wizytą w Banku

9 marca 2017 roku uczniowie klasy pierwszej Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO dla młodzieży wraz z opiekunami, panem Łukaszem Palmowskim i panem Marcinem Ciarkowskim wybrali się z wizytą do Banku Spółdzielczego w Raciążu.
Czytaj dalej

05.01.2017

Wigilijne spotkanie uczniów Zespołu Szkół STO i Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w Zespole Szkół STO w Raciążu zorganizowano spotkanie opłatkowe dla wolontariuszy ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego i Miejskiego Zespołu Szkół w Raciążu, którzy systematycznie odwiedzają Centrum Medyczne Grupa Zdrowie w Kraszewie-Czubakach, wspierając podopiecznych Fundacji Odzyskać Radość działającej na rzecz niepełnosprawnych dzieci.
Czytaj dalej

16.12.2016

Wolontariuszki SLO STO w Raciążu wspierają akcję „Raciąż dla Zuzi”

9 grudnia 2016 roku uczniowie SLO STO uczestniczyli w Kiermaszu Bożonarodzeniowym 2016 „Raciąż dla Zuzi'” zorganizowanym w MCKSiR im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony został na pomoc dla ośmioletniej Zuzi Skowrońskiej, u której zdiagnozowano guz lewej nerki z przerzutami do płuc.
Czytaj dalej

09.10.2016

Raciąż: Udział szkoły STO w VIII Festynie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach

3 września 2016 r. w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Kraszewie-Czubakach odbył się VIII Festyn Rodzinny zorganizowany przez Grupę Zdrowie i Fundację Odzyskać Radość. Pod hasłem ,,Pożegnanie lata’’ przygotowano imprezę dla podopiecznych zakładu, dzieci i osób dorosłych chorych psychicznie i fizycznie. Zakład ten jest jedyną w powiecie płońskim i jedną z największych w kraju placówek medycznych zapewniających kompleksową, całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym.
Czytaj dalej

21.04.2016

Wyjazd licealistów SLO STO w Raciążu na żuromińskie Targi Pracy

7 kwietnia 2016 roku uczniowie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Raciążu: Alicja Brudzińska, Julia Radomska, Agata Kowalska, Krystian Wiśniewski i Maciej Karwowski wraz z opiekunami, panem Łukaszem Palmowskim i panią Hanną Szałkowską wybrali się do Żuromina na coroczne Targi Pracy i Edukacji.
Czytaj dalej