Koncert Wiosenny dla Rodziców i Przyjaciół Szkoły

III Społeczna Szkoła Podstawowa STO
ul. Waryńskiego 36
80-433 Gdańsk

Termin: 20 maja 2020 r.

Miejsce: Teatr Szekspirowski w Gdańsku

Organizator: III Społeczna  Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku
ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk
tel./faks 58 341 70 25
email: sto3gdansk@sto3.gda.pl

Zasięg lokalny


Szkoła od 22 lat organizuje coroczne Wiosenne Koncerty dla Rodziców i Przyjaciół Szkoły podczas których każde dziecko jest aktorem na scenie. Każdego roku jest inny temat przewodni np.:”Sto lat! Polsko”, „80 minut dookoła świata”, „13 odkryć, które zmieniły świat” i wiele innych.

Celem jest integracja środowiska szkolnego, nauka twórczego i kulturalnego spędzania czasu, promowanie młodych talentów, udział wszystkich uczniów we wspólnym przedsięwzięciu. Wspólnym celem jest stworzenie pewnej spójnej historii, którą tworzą nauczyciele i uczniowie.

W pracę nad przedstawieniem zaangażowani są również Rodzice, przygotowując stroje i rekwizyty.

Na zakończenie Koncertu Wiosennego wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami wspólnie śpiewają piosenkę tworząc niepowtarzalny chór.

Piękna dekoracja, światła oraz wspaniała gra aktorska uczniów sprawiają, że atmosfera Koncertu jest zawsze wyjątkowa i niepowtarzalna.

Efektem tego projektu jest efektywna współpraca nauczycieli na wielu płaszczyznach, twórczy rozwój nauczycieli i uczniów, występ WSZSYTKICH uczniów szkoły na scenie teatralnej przed publicznością oraz propagowanie wspólnej zabawy w sposób kulturalny i twórczy

Znajdź szkołę