Wyjazd do kina na film „Pszczółka Maja”

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO
ul. Zwycięstwa 1
76-153 Darłowo

25 listopada dzieci z klas I – III  społecznej szkoły z Darłówka miały przyjemność obejrzeć film „Pszczółka Maja” w koszalińskim kinie „Kryterium”.

Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji.  Urodzona  w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej wyobraźni chciałaby zasmakować wszystkiego, co świat oferuje. Jej zachwyt nad pięknem otoczenia oraz wrodzony wdzięk zapewniają jej zniewalającą energię, która niedługo sprawi, że wszyscy przeciwnicy staną po jej stronie, a pozostałe pszczoły odnajdą w sobie chęć do radosnego życia

Film bardzo nam się podobał. Był tak samo śmieszny, jak wcześniejsze części przygód pszczółki. Oby było więcej takich filmów i więcej organizacji  takich wyjazdów.  Cały wyjazd sponsorowany był przez Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego STO w Darłowie.