Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO
ul. Zwycięstwa 1
76-153 Darłowo

13.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej w Darłowie

Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lotników Morskich STO w Darłowie , wychowawcy, nauczyciele, pracownicy szkoły dziękują uczniom, rodzicom za życzenia, miłe słowa, kwiaty, czekoladki z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Czytaj dalej

29.09.2017

Darłowo: Zajęcia z "ozobotami"

28 września uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w pierwszych zajęciach dotyczących programowania w klasach najmłodszych. Mieli za zadanie sporządzić odpowiedniej grubości linię, która umożliwiła nieprzerwany przejazd robocika „OZOBOT”.
Czytaj dalej

28.09.2017

Darłowo: Spotkanie z pisarką…

26 października br. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z pisarką literatury dziecięcej panią Agnieszką Frączek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas najmłodszych.
Czytaj dalej

03.11.2016

Darłowo: Ślubowanie i pasowanie na uczniów

28 października 2016 .r w Zespole Szkół Społecznych im. Lotników Morskich STO odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Do grona społeczności szkolnej przyjęto 23 uczniów szkoły podstawowej i 23 uczniów gimnazjum.
Czytaj dalej

23.11.2015

Darłowo: Program „Owoce i warzywa w szkole”

Uczniowie klas I-III Społecznej Szkoły Podstawowej na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej wzbogacają wiedzę dotyczącą zdrowych nawyków żywieniowych realizując tym samym zadania Programu „Owoce i warzywa w szkole”.
Czytaj dalej

02.11.2015

Darłowo: Ślubowanie i pasowanie uczniów

28 października w Zespole Szkół Społecznych im. Lotników Morskich STO odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Do grona społeczności szkolnej przyjęto 24 uczniów szkoły podstawowej i 22 uczniów gimnazjum.
Czytaj dalej

28.05.2015

Darłowo: Program „Owoce w szkole”

„Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz owoce i warzywa” – pod takim hasłem uczniowie klasy III b pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali przedstawienie dla klas I-III oraz IV-VI promujące zdrowe odżywianie, a w szczególności spożywanie owoców i warzyw.
Czytaj dalej

13.03.2015

Darłowo: II Powiatowy Konkurs Plastyczny

12 marca 2015 r. w Zespole Szkół Społecznych im. Lotników Morskich STO w Darłowie, odbyła się wystawa pokonkursowa połączona z uroczystym wręczeniem nagród dla laureatów i osób wyróżnionych w drugim Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękno Tańca”. Organizatorem drugiej edycji tego konkursu i fundatorem nagród był ZSZ im. im. Lotników Morskich STO.
Czytaj dalej