Warszawa: Wspólne kolędowanie

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 (kl. „6-8”) im. Władysława Grabskiego STO ul.Traktorzystów 16 (dzielnica Ursus)
02-495 Warszawa

Nasi uczniowie po raz kolejny zademonstrowali swoje nieprzeciętne talenty muzyczne. Okazją był koncert pt. „Świeć gwiazdeczko mała”, który odbył się w szkole w mroźny, styczniowy wieczór.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia była Pani Katarzyna Piotrowska, nauczycielka muzyki.  Uczestnicy – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjaliści – wprowadzili nas w klimat świąteczno-kolędowy. W szkole rozbrzmiały kolędy i świąteczne piosenki anglojęzyczne. W programie znalazły się także solowe występy uczniów, którzy zagrali na pianinie i flecie poprzecznym. Pani Katarzyna akompaniowała śpiewającym uczniom, grając na gitarze.

Liczna widownia włączyła się we wspólne kolędowanie. Klimat był wspaniały, dlatego już nie możemy się doczekać kolejnych występów.

Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy P. Małgorzacie Gardzinie i P. Justynie Melon, P. Maciejowi Sobieralskiemu (realizacja dźwięku), P. Katarzynie Piwkowskiej oraz wszystkim uczniom i uczennicom, którzy przyczynili się do sukcesu koncertu.