Bezpłatne seminaria i warsztaty o Funduszach Europejskich 2014 – 2020 w woj. mazowieckim

Stowarzyszenie BORIS zaprasza na bezpłatne seminaria i warsztaty o Funduszach Europejskich 2014 – 2020 w woj. mazowieckim organizowane w ramach projektu „Fundusze na start i rozwój – lokalnie, regionalnie i centralnie” w OstrołęcePłockuRadomiuSiedlcach i Warszawie. To unikalna okazja, by systemowo przygotować się do korzystania z europejskich środków centralnych, regionalnych i lokalnych w nowej perspektywie finansowej.

Seminaria, warsztaty i webinaria prowadzą eksperci i ekspertki w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych, realizacji i rozliczania projektów, współpracujące z Regionalnymi Ośrodkami Europejskiego Funduszu Społecznej (w latach 2007-2014); to osoby realizujące projekty, z osobistym doświadczeniem i przygotowaniem do prowadzenia edukacji.

Seminaria są rodzajem „mapy drogowej” po nowym okresie programowania, rekomendujemy więc, by wzięły w nich udział osoby zarządzające organizacją, instytucją lub firmą, by zorientować się w możliwościach finansowania, podejść do nich systemowo.

Warsztaty są natomiast propozycją przede wszystkim dla realizatorów i realizatorek projektów (z doświadczeniem lub potencjalnym), ponieważ polegać będą głównie na pracy nad własnymi pomysłami na projekty, pod okiem doświadczonych osób prowadzących.

Dzięki zajęciom można będzie:

  • poznać możliwości i wymogi nowego okresu programowania,
  • dowiedzieć się więcej o sposobach finansowania konkretnych działań,
  • przedyskutujesz swoje pomysły na projekty.

Pełna informacja, terminy i formularz zgłoszenia: www.boris.org.pl