W Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Społecznego Towarzystwa Oświatowego rozpoczęły się spotkania superwizyjne dla osób zarządzających szkołami STO.
Spotkania superwizyjne to sposób na:
- pogłębioną refleksję
- znalezienie wsparcia w różnych sytuacjach zawodowych
- wymianę doświadczeń i przemyśleń
- możliwość analizy trudności różnych sytuacji i tworzenia rozwiązań
- ochronę przed stresem i wypaleniem zawodowym.
Spotkania prowadzi Bartosz Tymiński – dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Dzieci Zjednoczonej Europy STO w Warszawie.
Bartosz Tymiński o sobie:
„Jestem psychologiem społecznym, nauczycielem matematyki. Od wielu lat uczę, wspieram i towarzyszę ludziom i instytucjom w zmianie jako trener, konsultant i coach. Od ponad 12 lat zarządzam Społeczna Szkoła Podstawową nr 14 STO w Warszawie. Jestem facylitatorem, mentorem i trenerem Clean Coaching Process. Ukończyłem wiele szkoleń i kursów z zakresu wspierania i rozwoju. W tym projekcie będę wspierał w procesie refleksji osoby zarządzające szkołami dzięki czemu będą one mogły doświadczyć wsparcia, zwiększać swoją świadomość menadżerską i tworzyć nowe rozwiązania.”