Zielone Szkoły na półwyspie Lalka

Szanowni Państwo,

Kierujemy do Państwa wyjątkową ofertę Zielonych Szkół na okres wrzesień-październik 2017 oraz marzec-czerwiec 2018. Pragniemy zaprezentować Państwu miejsce absolutnie wyjątkowe, unikalne  pod względem położenia, zagospodarowania terenu, przyrody, fauny i flory, aktywności sportowych ora zajęć edukacyjnych i motorycznych. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym od 1993 roku (obozy sportowo-rekreacyjne, Zielone Szkoły); kierownictwo obozu związane jest ze środowiskiem sportowo-żeglarskim od lat, kadra zarządzająca to wielokrotni Mistrzowie Polski i repetenci kraju na mistrzostwach Olimpijskich, Świata i Europy w żeglarstwie.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy półwysep Lalka – niewiele jest takich miejsc w Polsce – półwysep o powierzchni 16 ha, ogrodzony od strony lądu, bez dostępu dla osób postronnych położony 8 km w głąb lasu, brak okolicznych zabudowań, położony na jeziorze Łańskim (strefa ciszy, bardzo duże i niezagospodarowane jezioro), położony w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej  (Rezerwat Przyrody Las Warmiński, obszar Natura 2000). Półwysep Lalka zlokalizowany jest na pograniczy Warmii i Mazur, około 200 km od Warszawy, między Olsztynkiem a Olsztynem.

Zapraszamy uprzejmie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia półwyspu Lalka w dogodnym dla państwa terminie celem poznania uroków i wyjątkowości tego miejsca osobiście, niezależnie od Państwa finalnej decyzji dotyczącej skorzystania z naszej oferty.

Poniżej przedstawiamy:

  1. Resume z informacjami dotyczącymi: lokalizacji, warunków zakwaterowania, kadry, aktywności sportowo-rekreacyjnych.
  2. Program zielonych szkół w jednym z 4 dostępnych wariantów wraz z podstawowymi informacjami. Istnieje możliwość stworzenia oferty dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zapraszamy również do odwiedzenia witryny internetowej www.rumszewicz.pl – jest to strona poświęcona głównie obozom żeglarsko sportowym organizowanych w okresie lipiec-sierpień na terenie półwyspu; na stronie znajdą Państwo również galerie zdjęć z Zielonych Szkół. Polecam przyjrzenie się codziennie aktualizowanym galeriom zdjęć: https://rumszewicz.pl/galeria-zdjec/  oraz  podstronie poświęconej samemu półwyspowi: https://rumszewicz.pl/osrodek-kormoran/

W tej chwili posiadamy wolne miejsca zarówno na wyjazdy integracyjne we wrześniu-październiku 2017 jak i na Zielone Szkoły w sezonie wiosenno-letnim 2018 (marzec-czerwiec). Niewątpliwie dodatkową atrakcją w okresie wrzesień-październik 2017 będzie czas rykowiska które będzie miało miejsce w tym właśnie okresie i jest wyjątkowym przeżyciem dla dzieci i młodzieży.

Zapraszam bardzo serdecznie do bezpośredniego kontaktu ze mną, z ogromną chęcią i entuzjazmem przekażę więcej szczegółów, odpowiem na wszelkie pytania oraz opowiem więcej o niezwykle malowniczym miejscu jakim niewątpliwie jest półwysep Lalka.

Pozdrawiam serdecznie,

Ewa Polak

Tel. Kontaktowy 668-348-771

e-mail: szkoly@rumszewicz.pl