Warsztaty Kompetencji Tutorskich (Nowe terminy zajęć - od 22 listopada) – zgłoszenia do 10 listopada

Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Szanowni Państwo,

od kilkunastu lat tutoring zdobywa coraz większą popularność wśród nauczycieli, uczniów oraz rodziców w polskich szkołach. W odpowiedzi na potrzeby kadry pedagogicznej szkół STO Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli STO we współpracy z Zespołem Szkół STO przy ul. Bachmackiej w Warszawie  przygotował cykl zajęć szkoleniowych z zakresu tutoringu. Szkoła z Bachmackiej jest STO-wskim pionierem prowadzenia pracy z uczniem w ramach tutoringu. Przeszkoleni pedagodzy wiedzą, jak bardzo działania tutorskie pomagają w pracy wychowawczej oraz dydaktycznej.

To, co wyróżnia nasz kurs to praca z osobami, które są praktykami. Doświadczenia, wiedzę i umiejętności będą przekazywać wykładowcy (trenerzy), korzystający na co dzień z narzędzi tutorskich.

Serdecznie polecamy Państwu i zachęcamy do udziału w cyklu szkoleń tutorskich. Państwa udział w spotkaniach pozwoli na doskonalenie współpracy z młodzieżą, podniesienie jakości pracy własnej, przeciwdziałanie znużeniu oraz wypaleniu zawodowemu.

Zajęcia rozpoczną się w listopadzie br. Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 10 lisotpada 2019 r. Szczegółowe informacje o szkoleniu znajdą Państwo w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Zygmunt Puchalski
Prezes Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Dyrektor ODN STO

Znajdź szkołę