„Talent dodaje urodzie blasku” – szkolenie dla kierunku technik usług kosmetycznych

Publiczna Szkoła Policealna STO
ul. Płocka 28
09-140 Raciąż

Dwudziestego pierwszego marca 2015 roku w Publicznej Szkole Policealnej w Raciążu odbył się pokaz zabiegów kosmetycznych dla słuchaczek kierunku technik usług kosmetycznych, prowadzony przez panią Iwonę Baczyńską – doświadczonego trenera i szkoleniowca z firmy Ziaja.

Na wstępie uczestnicy spotkania poznali historię powstania wspomnianego wcześniej przedsiębiorstwa farmaceutycznego o ponad dwudziestopięcioletniej tradycji zajmującego się produkcją wysokiej jakości kosmetyków znanych w Polsce i za granicą. Następnym punktem programu była prezentacja zabiegów upiększających przy udziale słuchaczek z naszej szkoły, które wystąpiły w charakterze klientek salonu kosmetycznego. Wszyscy zgromadzeni poznali wskazania i przeciwwskazania do wykonywania konkretnych kuracji ujędrniających cerę. Zdobyli wiedzę na temat składu i działania stosowanych przy ich przeprowadzaniu preparatów oraz dowiedzieli się jak właściwie pielęgnować dłonie i stopy.

Na zakończenie pani Iwona Baczyńska zachęciła przyszłe kosmetyczki do korzystania ze strony internetowej firmy Ziaja i udziału w licznych konkursach z nagrodami. Miłym zaskoczeniem dla uczestniczących w pokazie kobiet były wspólne zdjęcia oraz ufundowane przez firmę farmaceutyczną upominki w postaci kosmetyków oraz katalogu zawierającego informacje na temat programów pielęgnacyjnych skóry twarzy, dłoni i stóp. Obserwując nastroje zebranych odnosimy wrażenie, że pierwsza tego typu prezentacja w naszej szkole zakończyła się sukcesem.