Aktualności

Społeczne Gimnazjum nr 4 im. prof. Adama Wodziczki STO
os. Oświecenia 64
61-209 Poznań

17.03.2015

Poznań: Festiwal Talentów i Uzdolnień w Społecznej Czwórce rozpoczęty!

16 marca w Społecznej Czwórce w Poznaniu rozpoczął się Festiwal Uzdolnień i Talentów – projekt, który ma na celu podzielenie się swoimi pasjami, zainteresowaniami, osiągnięciami. Festiwal trwa cały tydzień. Podczas roku szkolnego brakuje czasu na pokazanie siebie z innej strony: swoich uzdolnień, efektów swojej pracy zdobytych poza szkołą.
Czytaj dalej

03.11.2014

Poznań: Innowacje w Społecznym Gimnazjum nr 4

W tym roku szkolnym oferta edukacyjna naszego gimnazjum wzbogaciła się o tutoring, innowacyjną metodę dydaktyczną, opierającą się na relacji mistrz-uczeń. Jest ona niezwykle skuteczna w pracy nad rozwijaniem potencjału uczniów oraz w motywowaniu ich do samodzielnej pracy.
Czytaj dalej

12.06.2013

Poznań: Wspomnienia Sybiraka – Gościa Społecznej Czwórki

W dniu 3 czerwca br. społeczność gimnazjalna naszej szkoły miała okazję gościć Panią Irenę Górską-Zajączkowską – wiceprzewodniczącą Koła Sybiraków Poznań–Grunwald. Wspomnienia pod hasłem „Golgota Sybiru” okazały się wspaniałą lekcją historii, przybliżającą wydarzenia związane z przymusową deportacją Polaków z Kresów Wschodnich po 17 września 1939 r.
Czytaj dalej

03.04.2013

Poznań: Ogólnopolski Dzień Talentów w Społecznej „Czwórce”

Od zarania dziejów ludzie tworzyli wspaniałe dzieła, które zmieniały otaczającą ich rzeczywistość oraz inspirowały do pozytywnych zmian własnego charakteru. Dlatego też 21 marca 2013 r. uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum wspólnie spotkali się na sali gimnastycznej, aby obchodzić Ogólnopolski Dzień Talentów.
Czytaj dalej