Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 STO
os. Dywizjonu 303 nr 35
31-874 Kraków

11.03.2016

Kraków: Tenisowe osiągnięcia uczniów SSP nr 3 STO

W miniony weekend (5-6 marca 2016 r.) na kortach Krakowskiej Szkoły Tenisa odbyły się Halowe Mistrzostwa do lat 16 zorganizowane przez UKS Tenis24 przy KS Hutnik, Com-com Zone, w których Karolina Mazurek została wicemistrzynią województwa w grze pojedynczej, a Bartłomiej Nędza wywalczył 3 miejsce.
Czytaj dalej

23.04.2015

Kraków: Spotkanie z gwiazdą polskiego sportu

W dniu 15 kwietnia uczniowie z klasy IV Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 STO pod opieką wychowawcy udali się do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1, os. Handlowe 4, gdzie uczestniczyli w wyjątkowym treningu ze zwycięzcą tegorocznego Rajdu Dakar – Rafałem Sonikiem.
Czytaj dalej

23.04.2015

Kraków: Uczniowie SSP nr 3 wśród laureatów konkursów

Z prawdziwą dumą i radością informujemy o wielkim sukcesie naszych uczniów i ich nauczyciela. Andrzej Danielak, Mikołaj Gosztyła i Urszula Obirek z klasy Vb zostali laureatami Małopolskiego Konkursu Informatycznego. Przygotowywali się do niego pod opieką nauczyciela informatyki pana Tomasza Książka.
Czytaj dalej

24.11.2014

Kraków: Czytamy Arcydzieła Literatury Polskiej

21 listopada odbyła się już siódma edycja szkolnego projektu Czytamy Arcydzieła Literatury Polskiej, ściśle rzecz biorąc, jej druga część. Pierwsza, w której gimnazjaliści, czytali kultowe sceny z „Potopu” Sienkiewicza, miała miejsce w sobotę 6 września w dniu Narodowego Czytania pod patronatem Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W ubiegły piątek na zaimprowizowanej scenie wystąpili uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej.
Czytaj dalej

20.11.2014

Kraków: Czytamy dzieła literatury polskiej – zaproszenie

Od sześciu lat w naszej szkole w ramach projektu „Czytamy dzieła literatury polskiej” odbywają się prezentacje wybranego utworu literackiego lub fragmentów twórczości polskich klasyków. 21 listopada fragmenty nowel Henryka Sienkiewicza zaprezentują uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej.
Czytaj dalej