Aktualności

Społeczne Gimnazjum STO
ul. Ligonia 3
46-203 Kluczbork

08.12.2017

Kluczbork: Mikołajki w ZSO STO

Mikołajki to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez Dzieci dni w roku. Oczywiście kojarzony przede wszystkim ze słodyczami i drobnymi upominkami, ale również niosący sporą wartość wychowawczą.
Czytaj dalej

01.11.2016

Uczniowie i seniorzy wspólnie przy komputerze

W Kluczborku trwa akcja "Profesor Wnuczek". W szkole STO uczniowie wprowadzają seniorów w świat nowych technologii. Pierwsze zajęcia przebiegły w atmosferze bardzo sprzyjającej uczeniu. Uczestnicy byli bardzo skupieni i przejęci, ale też odważnie pytali, gdy nie potrafili czegoś wykonać. Przed nami cały miesiąc spotkań z komputerami.
Czytaj dalej

07.10.2016

Kluczbork: Nasi uczniowie podbijają świat!!!

Ogromnie miło nam poinformować, że uczeń klasy III Społecznego Gimnazjum STO w Kluczborku – Leszek Moniakowski – znów „wstrzelił się” w podium! Od 1 do 7 września 2016 roku konkurował z 11 zawodnikami podczas XII Mistrzostw Świata w Łucznictwie Konnym. W Sokcho w Korei Południowej zmierzył się z najlepszymi łucznikami i jeźdźcami z 4 krajów: Francji, Węgier, Kanady i Korei.
Czytaj dalej

20.06.2016

Kluczbork: Razem dla Świata

ZSS STO w Kluczborku został wyróżniony tytułem Placówki Społecznie Zaangażowanej w kampanię UNICEF na rzecz dzieci z Mali: „Mali uczniowie idą do szkoły”.
Czytaj dalej

21.05.2014

Przyszli nobliści przyjechali do Opola…

16 maja br. uczniowie Społecznego Gimnazjum STO w Kluczborku wzięli udział w ciekawej wycieczce naukowej. Zajęcia realizowane w ramach projektu „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” odbywały się w obiektach Uniwersytetu Opolskiego.
Czytaj dalej

17.04.2014

Kluczbork: Prezentacje projektów edukacyjnych

Uczniowie klasy II Społecznego Gimnazjum STO zaprezentowali efekty pracy nad projektami edukacyjnymi, które realizowali w zespołach. Prezentujący rzetelnie przygotowali się do swojej roli. Oprócz ciekawych wystąpień zapewnili też odpowiednią oprawę wydarzenia.
Czytaj dalej