Aktualności

Społeczne Gimnazjum STO
ul. Ligonia 3
46-203 Kluczbork

Kluczbork: Ważna majowa historia

2017/05/16

Wreszcie nadszedł maj, przyroda budzi się do życia, wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego…, ale maj to też miesiąc wypełniony ważnymi świętami, jak chyba żaden inny.

więcej

Kluczbork: Misja – PROJEKT!

2017/05/09

Jak co roku, uczniowie klasy II SG STO spotkali się w szkole w sobotnie przedpołudnie, aby publicznie zaprezentować i poddać ocenie efekty swojej kilkumiesięcznej pracy zespołowej.

więcej

Uczniowie i seniorzy wspólnie przy komputerze

2016/11/01

W Kluczborku trwa akcja "Profesor Wnuczek". W szkole STO uczniowie wprowadzają seniorów w świat nowych technologii. Pierwsze zajęcia przebiegły w atmosferze bardzo sprzyjającej uczeniu. Uczestnicy byli bardzo skupieni i przejęci, ale też odważnie pytali, gdy nie potrafili czegoś wykonać. Przed nami cały miesiąc spotkań z komputerami.

więcej

Kluczbork: Nasi uczniowie podbijają świat!!!

2016/10/07

Ogromnie miło nam poinformować, że uczeń klasy III Społecznego Gimnazjum STO w Kluczborku – Leszek Moniakowski – znów „wstrzelił się” w podium! Od 1 do 7 września 2016 roku konkurował z 11 zawodnikami podczas XII Mistrzostw Świata w Łucznictwie Konnym. W Sokcho w Korei Południowej zmierzył się z najlepszymi łucznikami i jeźdźcami z 4 krajów: Francji, Węgier, Kanady i Korei.

więcej

Kluczbork: Razem dla Świata

2016/06/20

ZSS STO w Kluczborku został wyróżniony tytułem Placówki Społecznie Zaangażowanej w kampanię UNICEF na rzecz dzieci z Mali: „Mali uczniowie idą do szkoły”.

więcej

Przyszli nobliści przyjechali do Opola…

2014/05/21

16 maja br. uczniowie Społecznego Gimnazjum STO w Kluczborku wzięli udział w ciekawej wycieczce naukowej. Zajęcia realizowane w ramach projektu „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” odbywały się w obiektach Uniwersytetu Opolskiego.

więcej

Kluczbork: Prezentacje projektów edukacyjnych

2014/04/17

Uczniowie klasy II Społecznego Gimnazjum STO zaprezentowali efekty pracy nad projektami edukacyjnymi, które realizowali w zespołach. Prezentujący rzetelnie przygotowali się do swojej roli. Oprócz ciekawych wystąpień zapewnili też odpowiednią oprawę wydarzenia.

więcej