Człuchów: Społeczniak w Pałacu Prezydenckim na Gali programu „Dzień Przedsiębiorczości”

Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO
ul. Jana III Sobieskiego 7 A
77-300 Człuchów

24 marca 2015 r. odbyła się kolejna Gala programu Dzień Przedsiębiorczości, programu objętego honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

W roku szkolnym 2013/2014 w Dniu Przedsiębiorczości wzięło udział ponad 44 tys. uczniów z 678 szkół, 18 tys. firm i instytucji oraz ponad 44 tys. wolontariuszy z całego kraju.

20 polskich szkół ponadgimnazjalnych otrzymało tytuł Najaktywniejszej Szkoły za rok 2014. W grupie tej po raz kolejny znalazła się nasza szkoła. W podziękowaniu otrzymaliśmy statuetkę, dyplom oraz specjalne wydanie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z podpisem Prezydenta RP.

A w trakcie Gali? Przemówienia, koncert muzyczny kwartetu saksofonistów, poczęstunek, zdjęcia i wiele ciekawych rozmów z przedstawicielami władz i polskiego biznesu. Byliśmy zaszczyceni i bardzo zadowoleni.

Tak było w środę, a w czwartek (25 marca) znów jesteśmy bliżej świata pracy, ponieważ właśnie odbywa się XII edycja Dnia Przedsiębiorczości. O przeżyciach naszych licealistów napiszemy po ich powrocie z „wielkiego świata”…

W uroczystości brali udział:
Mirosława Podgórska – wicedyrektor szkoły,
Zuzanna Krawiecka i Adrian Holc – uczniowie,
oraz
Aleksandra Kurowska – szkolny koordynator programu Dzień Przedsiębiorczości.


Więcej informacji o zakończonej edycji programu można przeczytać na naszej stronie http://dp.losto.net/