Aktualności

Społeczne Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO
ul. Jana III Sobieskiego 7 A
77-300 Człuchów

27.09.2016

Człuchów: Pierwszoklasiści przywdziali birety

Podczas uroczystości inauguracji roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas I Społecznego Gimnazjum i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w Człuchowie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.
Czytaj dalej

09.12.2015

Człuchowskie Anioły

Człuchowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Hospicjum, Hospicjum Stacjonarne i Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta wręczyły wyróżnienia za bezinteresowną pomoc.
Czytaj dalej

09.12.2015

Człuchów: Warsztaty biologiczne

Uczniowie klas piątych i szóstych szkół podstawowych uczestniczyli w warsztatach biologicznych zorganizowanych przez szkołę w ramach cyklu „Bliżej świata nauki”.
Czytaj dalej

09.12.2015

Człuchów: Żyrafa przemówiła!

Od 30 listopada uczniowie Zespołu Szkół STO w Człuchowie starają się mówić językiem żyrafy, to znaczy poprzez swoje słowa wyrażają szacunek oraz zrozumie potrzeb innych.
Czytaj dalej

17.10.2014

Człuchów: Warsztaty klasy I Gimnazjum

W dniu 15 października br. klasa I Społecznego Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO wyjechała na zajęcia artystyczne do gospodarstwa p. Arkuszyńskich, którzy zajmują się garncarstwem artystycznym.
Czytaj dalej

18.12.2013

Człuchów: 13 grudnia – święto światła

Ciemny poranek 13 grudnia rozjaśniła blaskiem świec św. Łucja wraz z towarzyszącym jej orszakiem. Dziewczęta z II gim. tego dnia ubrały białe proste suknie, przepasane czerwoną wstęgą, a na głowach miały samodzielnie zaplecione zielone wianki z bukszpanu.
Czytaj dalej

12.11.2013

Człuchów: Słodkości na Dzień Niepodległości

Już od wielu lat człuchowski Społeczniak jest organizatorem akcji „Słodkości na Dzień Niepodległości”, do której przyłączają się nie tylko szkoły z powiatu człuchowskiego, także koła gospodyń wiejskich i cukiernie.
Czytaj dalej