31-874 Kraków

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli w ostatnim czasie wiele sukcesów naukowych, sportowych i artystycznych.

Sport

Karolina Mazurek została powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Tenisowego. Eryk Daczewski został z kolei zaproszony przez Małopolski Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie kadry Małopolski (rocznik 2007).

Kolejny udany start w zawodach tanecznych zaliczyła Weronika Majerowska. Podczas Grand Prix w Garwolinie, zajęła II miejsce w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich, w kategorii wiekowej 14-15 lat.

Olimpiady przedmiotowe
Gimnazjaliści wrócili z sukcesami z Olimpiady Matematycznej. Tytuł Laureata zdobyła Urszula Obirek, a tytuł Finalisty – Mikołaj Gosztyła.

Konkursy
W Krakowskim Konkursie Recytatorskim pierwsze miejsce wśród uczniów szkół podstawowych z klas I-III zdobył Piotr Babicz. W kategorii starszej (klasy IV – VI) najlepszy był Ignacy Przewłocki, a drugie miejsce zajął Mateusz Uhruski.

W gronie uczniów z klas gimnazjalnych III miejsce zdobyła Karolina Uhruska, a wyróżnienie otrzymała Paulina Jamroziewicz.

Odyseja Umysłu

Grupa uczniów z klasy III-V szkoły podstawowej, pod kierownictwem p. Wioletty Kapustki oraz p. Bartłomieja Śmiałka, po udziale w eliminacjach regionalnych grupa zakwalifikowała się do XXVIII Ogólnopolskiego Finału Odysei Umysłu.