Białystok: Laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych z SSP nr 2 STO, ul. Narewska

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Narewska 13
15-840 Białystok

Zakończyły się Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe roku szkolnego 2013/2014 organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku. 
Spośród 47 uczniów klas V i VI Społecznego Szkoły Podstawowej nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, przy ul. Narewskiej 13 mamy 18 laureatów i 11 finalistów:

  • Justyna Kuryłowicz, uczennica klasy VI:

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego; nauczyciel prowadzący Magdalena Bajko,
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego; nauczyciel prowadzący Ewa Rudziak,
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego; nauczyciel prowadzący Aneta Dzikowska-Pułka,
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego; nauczyciel prowadzący Małgorzata Wiśniewska,
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego; nauczyciel prowadzący Tatiana Pogorzelska,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, nauczyciel prowadzący Katarzyna Putkowska.

  • Magdalena Rynkowska, uczennica klasy VI:

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, nauczyciel prowadzący Katarzyna Putkowska,
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego; nauczyciel prowadzący Aneta Dzikowska-Pułka,
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego; nauczyciel prowadzący Dorota Popławska,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego; nauczyciel prowadzący Ewa Rudziak,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego; nauczyciel prowadzący Małgorzata Wiśniewska.

  • Maciej Kamiński, uczeń klasy VI:

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, nauczyciel prowadzący Katarzyna Putkowska,
laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego; nauczyciel prowadzący Aneta Dzikowska-Pułka,
laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego; nauczyciel prowadzący Dorota Popławska.

  • Natalia Szapiel, uczennica klasy VI:

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, nauczyciel prowadzący Katarzyna Putkowska,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego; nauczyciel prowadzący Magdalena Bajko,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego; nauczyciel prowadzący Tatiana Pogorzelska,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego; nauczyciel prowadzący Aneta Dzikowska-Pułka.

  • Jakub Ustymowicz, uczeń klasy V:

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego; nauczyciel prowadzący Małgorzata Wiśniewska,
laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego; nauczyciel prowadzący Dorota Popławska,
finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego; nauczyciel prowadzący Ewa Rudziak.

  • Agata Hus, uczennica klasy VI:

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego; nauczyciel prowadzący Dorota Popławska,
finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego; nauczyciel prowadzący Tatiana Pogorzelska.

  • Gabriela Głos, uczennica klasy V:

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego; nauczyciel prowadzący Ewa Rudziak.

  • Krzysztof Bonda, uczeń klasy V:

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego; nauczyciel prowadzący Małgorzata Wiśniewska.

  • Jakub Rutkowski, uczeń klasy V:

laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego; nauczyciel prowadzący Dorota Popławska.

  • Julia Janica, uczennica klasy VI:

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego; nauczyciel prowadzący Dorota Popławska.

  • Jakub Kurzawa, uczeń klasy V:

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego; nauczyciel prowadzący Małgorzata Wiśniewska.

  • Zuzanna Zalewska, uczennica klasy V:

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego; nauczyciel prowadzący Ewa Rudziak.

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratuluję sukcesu! Nauczycielom gratuluję i dziękuję za trud włożony w przygotowanie uczniów! Rodzicom przekazuję podziękowania za bardzo dobre wychowanie dzieci i wspieranie ich w zdobywaniu wiedzy!

Andrzej Kryszeń

dyrektor ZSS nr 2 STO w Białymstoku