Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Narewska 13
15-840 Białystok

02.07.2014

Białystok: „Profesor Wnuczek” przy Narewskiej

10 seniorów ukończyło zajęcia przy Narewskiej, prowadzone w ramach akcji „Profesor Wnuczek”. Uczniowie z klasy III szkoły podstawowej z ogromnym zaangażowaniem pomagali w obsłudze komputera. Gimnazjaliści wykazali się dużą wiedzą, elokwencją oraz kulturą osobistą, co zostało zauważone przez seniorów.
Czytaj dalej

04.06.2014

„Profesor Wnuczek” – dzieci uczyły seniorów w Białymstoku

Za nami pierwsze białostockie zajęcia komputerowe w ramach akcji „Profesor Wnuczek”. Spotkanie dla seniorów odbyło się w Zespole Szkół Społecznych nr 2 STO przy ul. Narewskiej 13. – Współpraca między uczniami i seniorami układała się znakomicie. Dzieci spisały się świetnie – relacjonuje prowadząca zajęcia Małgorzata Ignatowicz.
Czytaj dalej

27.01.2014

Białystok: Innowacyjny projekt SSP nr 2 STO

Ważnym elementem działalności szkół prowadzonych przez STO jest realizowanie innowacyjnych projektów oświatowych. „Śladami przeszłości - ku przyszłości” – to jedna z takich inicjatyw, prowadzonych przez SSP nr 2 STO w Białymstoku.
Czytaj dalej

27.01.2014

Białystok: Dzień Babci i Dziadka w SSP nr 2 STO

Dzień Babci i Dziadka należą do najpiękniejszych dni w roku. Z tej okazji 16 stycznia 2014 r. odbyła się uroczystość przygotowana przez uczniów i nauczycieli klas 0–III Zespołu Szkół Społecznych nr 2 STO w Białymstoku.
Czytaj dalej

12.12.2013

Białystok: Dzień Misia w SSP nr 2 STO w Białymstoku

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – PLUSZOWY MIŚ. Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!".
Czytaj dalej