NaSTOlatki na start, czyli w-f w Społecznej w Bytomiu

Społeczna Szkoła Podstawowa STO
ul. Skrajna 14 a
41-907 Bytom

Wychowanie fizyczne to nie tylko gimnastyka i gry zespołowe - o tym w Bytomiu, dzięki naszym paniom wuefistkom, wiemy już od dawna. W tym roku jednak dzieje się u nas wyjątkowo dużo! Szkoła kolejny raz przystąpiła do programu "W-F z Klasą" i sumiennie oraz entuzjastycznie go realizuje.
Nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach na strzelnicy, ściance wspinaczkowej, basenie, lodowisku (także tym miejskim). Ponieważ zimna obdarzyła nas śniegiem, wychodzą również na boisko szkolne, aby stoczyć bitwę na śnieżki, ulepić bałwana czy zrobić orzełka. Oprócz tego organizowane są weekendowe wyjazdy na narty i snowboard - nasi uczniowie byli już na górze Żar oraz Czarnym Groniu. Aktualnie jeżdżą we włoskim Piancavallo, a już wkrótce, po feriach, wyjeżdżają na tydzień na Białą Szkołę.
Przed zajęciami na basenie uczniowie mogą zrelaksować się w grocie solnej. Atrakcyjne dla starszych i młodszych są również sportowe Noce w Szkole. Wszyscy lubią też nasze aktywne przerwy, podczas których można trochę pobrykać, np. przy makarenie lub piosence "Waka-waka" w wykonaniu Shakiry.
Atrakcji i aktywności u nas nie brakuje. Wiadomo - w zdrowym ciele zdrowy duch, a oderwanie się od książek i ekranów różnego rodzaju wszystkim poprawi kondycję!
Zapraszamy na nasz blog, na którym na bieżąco opisujemy wszystkie sportowe przedsięwzięcia: http://blogiceo.nq.pl/nastolatkinastart/