Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa STO
ul. Skrajna 14 a
41-907 Bytom

05.06.2017

Bytom: Za nami IX Miejski Konkurs Ekologiczny

30 maja w Społecznej w Bytomiu odbył się IX Miejski Konkurs Ekologiczny „Z ekologią na Ty”. W 10 zadaniach konkursowych rywalizowały ze sobą dwuosobowe drużyny uczniów klas trzecich z sześciu bytomskich szkół podstawowych: SP nr 3, SP nr 37, SP nr 44, SP nr 46, SP nr 54 i SP STO.
Czytaj dalej

26.01.2016

Zimowe szaleństwa w Bytomiu

Uczniowie Społecznej w Bytomiu korzystają z zimy nie tylko walcząc na śnieżki podczas długich przerw. Ruszyły też zajęcia na lodowisku, lekcje na śniegu oraz tradycyjna szkółka narciarsko-snowboardowa.
Czytaj dalej

22.06.2015

Bytom: V Omnibus Polonistyczny

W piątek 12 czerwca, uczniowie 8 szkół (z Bytomia i Rudy Śląskiej) podzieleni na 10 drużyn walczyli o najwyższe laury w V Omnibusie Polonistycznym, który w tym roku odbywał się pod znakiem „Pana Samochodzika i templariuszy” Zbigniewa Nienackiego.
Czytaj dalej

03.02.2015

NaSTOlatki na start, czyli w-f w Społecznej w Bytomiu

Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych w Bytomiu kolejny raz przystąpiła do programu "W-F z Klasą" i sumiennie oraz entuzjastycznie go realizuje. Uczniowie uczestniczą w zajęciach na strzelnicy, ściance wspinaczkowej, basenie i lodowisku.
Czytaj dalej

12.12.2014

Bytom: Kolejna Gala za nami!

9 grudnia w Bytomskim Centrum Kultury odbyła się jubileuszowa, piętnasta gala pt. „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Gali, ale boicie się zapytać”.
Czytaj dalej

02.12.2014

Aktywni także na przerwach

W ramach projektu „WF z Klasą” organizujemy w naszej szkole Aktywne Przerwy. Okazuje się, że nie tylko nauczycielki wychowania fizycznego lubią aktywnie spędzać czas.
Czytaj dalej

02.12.2014

Bytom: Warsztaty metodyczne na Białorusi

22-27 listopada Ambasada Polska na Białorusi oraz Stowarzyszenie Bristol zorganizowały warsztaty metodyczne dla polonistów białoruskich. Karolina Jędrych, jedna z polonistek STO w Bytomiu, miała okazję przekonać się, jak radzą sobie nauczyciele języka polskiego na Białorusi.
Czytaj dalej

06.11.2014

Bytom: Nauka nurkowania

Po golfie, ściance wspinaczkowej i strzelnicy nadszedł czas na nabycie kolejnych sportowych umiejętności. W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy cykl zajęć z instruktorem płetwonurkowania. W zajęciach będą uczestniczyć klasy IV-V – VI VI SP i gimnazjum.
Czytaj dalej

12.05.2014

Bytom: Konkurs „Z ekologią na Ty” rozstrzygnięty

W czwartek 8 maja już po raz szósty w murach Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Bytomiu gościli młodzi ekolodzy, którzy podjęli rywalizację w ramach Miejskiego Konkursu „Z ekologią na Ty”. Uczniowie wykazali się rozległą wiedzą z zakresu ochrony przyrody, rozwiązując 10 różnorodnych zdań.
Czytaj dalej