Warszawa: Z Ursusa w góry

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 (kl. „6-8”) im. Władysława Grabskiego STO ul.Traktorzystów 16 (dzielnica Ursus)
02-495 Warszawa

Zima to czas największych szkolnych wyzwań, więc w tym okresie nie mogło zabraknąć miejsca dla wypoczynku. W tym roku udaliśmy sie wspólnie do Suchego k. Poronina.

Wspierani przez profesjonalną kadrę mieliśmy możliwość szlifowania swoich umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie, a Ci, którzy jeszcze nie zasmakowali narciarskiej przygody, rozpoczęli naukę pod okiem naszych instruktorów. Brak osobistego sprzętu nie stanowił przeszkody, ponieważ mogliśmy korzystać z bardzo dobrej wypożyczalni. 

Ciekawy program obozu pozwolił nam na korzystanie z wielu pięknie położonych i malowniczych tras narciarskich, zróżnicowanych zarówno pod względem długości i, przede wszystkim, stopnia trudności.

Wieczorami spędzaliśmy aktywnie czas na basenach geotermalnych. Dzięki leczniczym właściwościom wód mogliśmy zadbać o nasze zdrowie i spędzić miło czas z przyjaciółmi.

Tegoroczny, zimowy obóz przyniósł nam wiele pozytywnych emocji i ciekawych doświadczeń. Pozwolił nam aktywnie spędzić czas, odpocząć i nabrać sił do dalszej nauki. Naszym nauczycielom bardzo dziękujemy za te pięć dni. Ich zaangażowanie, uśmiech i pasja, którą nas zarażali, są nieoceniona. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznego wyjazdu.

Uczniowie