Jarosław Pytlak laureatem Nagrody Specjalnej „SKRZYDŁA WYOBRAŹNI”

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 24 STO
ul. Powstańców Śląskich 67 A (dzielnica Bemowo)
01-355 Warszawa

Po raz 32. Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zorganizowało galę Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Podczas tegorocznej edycji statuetki i certyfikaty otrzymało prawie 180 nauczycieli, uczniów i firm.

Łódzkie Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji prezentuje i honoruje osoby i instytucje wdrażające nowatorskie modele edukacji. Nagrody przyznawane są za talent, twórczość i wyobraźnię, za kreowanie, wdrażanie i wspieranie innowacji, za mistrzostwo w pedagogicznej profesji, za wspieranie edukacji i promowanie jej rozwoju.

Podczas tegorocznej edycji Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, która odbyła się 8 czerwca br. w Pałacu Poznańskich w Łodzi, wręczono 179 certyfikatów (w tym 37 złotych certyfikatów) w 24 kategoriach, m.in. Talent Uczniowski, Nauczyciel Innowator, Lider w Edukacji, czy Kreator Innowacji. Nagrody przyznano też Kreatorom Kompetencji Zawodowych, Kreatorom Kompetencji Społecznych, Promotorom Rozwoju Edukacji i Multiinnowatorom. Certyfikaty otrzymali zarówno uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedszkoli, naukowcy, dziennikarze, policjanci, przedsiębiorcy, jak i całe szkoły, przedszkola, uczelnie, firmy, instytucje i stowarzyszenia, dzięki którym młodzież poznaje nowe trendy, techniki i technologie.

Nagrodą specjalną za szczególne osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji jest statuetka SKRZYDŁA WYOBRAŹNI. W tym roku uhonorowany nią został  Jarosław Pytlak, dyrektor Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie.

W kategorii „Uczniowski Talent" wyróżnieni zostali gimnazjaliści z Zespołu Szkół STO im. Ewarysta Estkowskiego STO w Łodzi.

Gratulujemy i jesteśmy dumni!