Aktualności

Społeczne Gimnazjum nr 333 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO
ul. Dziatwy 6 (dzielnica Białołęka)
03-109 Warszawa

08.12.2017

Warszawa: Kiermasz świąteczny

5 grudnia w naszym Zespole Szkół im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO został zorganizowany kiermasz świąteczny. W tym roku zebraliśmy 4640,20 zł.
Czytaj dalej

21.11.2017

Warszawa: Ruszyła Akcja Puławy!!!!

Uczniowie klas 3 i samorządu gimnazjum z wychowawcami Panią Iloną Foltyn, Panią Magdą Dębską-Nalewajk są prowadzącymi zbiórkę ubrań, słodyczy, art. chemicznych, art. szkolnych, kosmetyków, sprzętu AGD i wszystkiego co potrzebne w życiu codziennym, dla podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Puławach im. S. Klary Staszak.
Czytaj dalej

19.01.2017

Warszawa: XVII edycja konkursu „Ortografia na medal”

14 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Społecznych im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO odbył się etap dzielnicowy Konkursu Ortograficznego Ortografia na medal dla szkół podstawowych i gimnazjów Białołęki. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Dzielnicy Warszawa Białołęka, natomiast opiekę merytoryczną sprawują metodycy języka polskiego z Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.
Czytaj dalej

18.11.2016

Warszawa: Zaduszki poetycko-muzyczne na Dziatwy

„Zatrzymaj się, człowieku, w wędrówce swej przez życie…” – takimi słowami piosenki rozpoczynało się tegoroczne przedstawienie zaduszkowe, tradycyjnie przygotowane przez uczniów naszej szkoły w listopadzie.
Czytaj dalej

28.01.2016

Czy ocenianie może być OK?

Taki tytuł nosiła konferencja poświęcona ocenianiu kształtującemu, zorganizowana przez szkołę STO przy ul. Dziatwy w Warszawie, we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Czytaj dalej