Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO
ul. Dziatwy 6 (dzielnica Białołęka)
03-109 Warszawa

23.11.2017

Warszawa: Turniej warcabowy

Podczas dwóch ostatnich tygodni listopada w opiece pedagogicznej odbywał się Turniej Warcabowy dla chętnych uczniów klas 1-3 Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy.
Czytaj dalej

17.11.2017

Warszawa: Zaduszki poetycko-muzyczne 2017

Listopad to miesiąc, w którym wspominamy tych, którzy odeszli i szczególnie odczuwamy, że wszystko przemija. Obserwując przyrodę przygotowującą się do zimy, po raz kolejny uświadamiamy sobie upływ czasu.
Czytaj dalej

22.11.2016

Warszawa: Na Dziatwy grają w shogi

W naszej szkole odbywają się zajęcia z shogi – tradycyjnej, strategicznej, japońskiej gry planszowej. Shogi może poszczycić się tym samym przodkiem co szachy i wcale nie uboższą historią
Czytaj dalej

16.11.2016

Warszawa: Ślubowanie pierwszoklasistów

W październiku w Społecznej Szkole Podstawowej nr.2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy miała miejsce uroczystość ślubowania klas pierwszych. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia.
Czytaj dalej

01.03.2016

Warszawa: V Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy „Doświadczenia”

26 lutego 2016 roku, w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO, po raz 7. odbył się Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy. Uczniowie podczas konkursu zaprezentowali ciekawe doświadczenia. W tym roku do konkursu zgłosiło się dziewięć szkół z dzielnicy Białołęka.
Czytaj dalej