Aktualności

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO
ul. Dziatwy 6 (dzielnica Białołęka)
03-109 Warszawa

Warszawa: Na Dziatwy grają w shogi

2016/11/22

W naszej szkole odbywają się zajęcia z shogi – tradycyjnej, strategicznej, japońskiej gry planszowej. Shogi może poszczycić się tym samym przodkiem co szachy i wcale nie uboższą historią

więcej

Warszawa: Ślubowanie pierwszoklasistów

2016/11/16

W październiku w Społecznej Szkole Podstawowej nr.2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy miała miejsce uroczystość ślubowania klas pierwszych. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia.

więcej

Warszawa: V Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy „Doświadczenia”

2016/03/01

26 lutego 2016 roku, w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO, po raz 7. odbył się Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy. Uczniowie podczas konkursu zaprezentowali ciekawe doświadczenia. W tym roku do konkursu zgłosiło się dziewięć szkół z dzielnicy Białołęka.

więcej

25-lecie warszawskiej Społecznej 2!

2014/11/18

24 października odbył się I Zjazd absolwentów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO, prowadzonej przez SKT nr 5 STO w Warszawie.

Licznie zgromadzonych gości przywitali Pani Dyrektor Anna Strubińska i Pan Prezes Marcin Sikorski. Następnie Pani Urszula Andrejewicz w imieniu Zarządu Głównego STO złożyła społeczności SSP nr 2 gratulacje z okazji 25-lecia działalności.

więcej