Szczecinek: Społeczne LO STO najlepsze w Szczecinku wg rankingu "Perspektyw"!

Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
ul. Słowiańska 2
78-400 Szczecinek

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku po raz kolejny zajęło wysokie miejsce w rankingu najlepszych liceów organizowanym przez redakcję "Perspektyw"!


Nasza szkoła zdobyła ósme miejsce w województwie zachodniopomorskim, wyprzedając na liście wszystkie ponadgimnazjalne placówki ze Szczecinka oraz zajęła 196 miejsce w rankingu ogólnopolskim, jako jedyna reprezentując Szczecinek na tej liście, zaś w rankingu maturalnym znalazła się wśród dwustu szkół z najlepszymi wynikami matury 2014!

Społeczne Liceum dzięki tym wspaniałym wynikom zostało docenione przyznaniem przez redakcję "Perspektyw" prestiżowego odznaczenia - srebrnej tarczy będącej potwierdzeniem wysokiej jakości szkoły.
Nasza szkoła od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w tym ogólnopolskim rankingu, co niewątpliwie jest efektem systematycznej pracy, wielu starań i współdziałania uczniów z nauczycielami. Najbardziej cieszy nas to, że nasi absolwenci wspaniale zdają maturę i dostają się na wymarzone kierunki studiów.