Odsłonięcie eksponatu „Idealna (a)symetria” w Centrum Nauki Kopernik

Przypominamy, że w dniach 23-24 kwietnia 2018 r. odbędzie się dwudniowa Impreza Integracyjna STO. Pierwszego dnia zapraszamy na Galę Talentów – widowisko, podczas którego utalentowani artystycznie uczniowie naszych szkół zaprezentują się przed ogólnopolską publicznością na profesjonalnej scenie. Zachęamy do przesyłania zgłoszeń! Więcej o tym wydarzeniu tutaj 

Drugiego dnia, we wtorek 24 kwietnia 2018 r. o godz. 13:00,  w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zostanie odsłonięty eksponat „Idealna (a)symetria”, którego sponsorem jest STO. Uroczyste odsłonięcie eksponatu w asyście naszych uczniów i nauczycieli będzie ważnym punktem obchodów 30-lecia Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Zachęcamy wszystkie środowiska do udziału w tej uroczystości oraz do zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik. Na ten dzień (24.04.2018 r.) mamy zarezerwowane bilety wstępu do CKN, które będą w dyspozycji Biura STO.

Bilety są odpłatne, cena jednego biletu wynosi 14 zł. Zwiedzanie będzie możliwe w grupach w kilkudziesięcioosobowych, które będą wchodziły do CNK w odstępach 1 godzinnych, od godz. 8:20 do godz. 15:20. Czas zwiedzania CKN wynosi 3-5 godzin.

Uczniom i nauczycielom/opiekunom, którzy przyjadą do Warszawy poprzedniego dnia, oferujemy pomoc w organizacji bezpłatnego noclegu w warszawskich szkołach (potrzebne będą własne karimaty i śpiwory). Mamy nadzieję, że  dzięki temu ułatwieniu w uroczystości w Centrum Nauki Kopernik wezmą udział wszyscy uczniowie artyści występujący po podczas Gali Talentów, ich nauczyciele/opiekunowie oraz osoby towarzyszące.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w imprezie STO w CNK (wraz z orientacyjną liczbą biletów i preferowaną godziną zwiedzania) drogą elektroniczną do Biura STO – biuro@sto.org.pl – lub telefonicznie. Czekamy na zgłoszenia do dnia 10 stycznia 2018 r.