Kalendarz wydarzeń

XXVI Ogólnopolski Konkurs Łamigłowy

2017/05/27

Termin: 27 maja 2017 r., Starachowice

Celem konkursu jest promowanie twórczego i logicznego myślenia oraz integracja środowiska szkół społecznych. Konkurs ma charakter interdyscyplinarny. Adresowany jest do wszystkich szkół społecznych STO z całej Polski oraz szkół publicznych ze Starachowic.

więcej

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

2017/05/31

Termin: II semestr r. szk. 2016/2017, Warszawa

Po raz kolejny do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy uczennice i uczniów z warszawskich szkól podstawowych.

więcej

Warsztaty Kreatywne Społeczna-ART

2017/05/31

Termin: maj 2017 r., Częstochowa

Warsztaty Kreatywne Społeczna-ART odbędą się po raz trzeci. Oferujemy całodniowe warsztaty dla dzieci z częstochowskich przedszkoli o tematyce takiej jak: rzemiosło, wyrabianie biżuterii ekologicznej, warsztaty teatralne i taneczne, tworzenie grafiki.

więcej

Powiatowy Konkurs Języka Angielskieg

2017/05/31

Termin: marzec - maj 2017 r., Legionowo

VI edycja konkursu sprawdzającego umiejętności posługiwania się językiem angielskim w zakresie pisania, czytania, słuchania i mówienia.

więcej

VI Koncert Integracyjny

Termin: 25 maja 2017 r., Poznań

Nasz Szkolny Majowy Koncert Integracyjny jest coroczną, tradycyjną imprezą muzyczną o charakterze integracyjnym. Połączone zespoły muzyczne szkoły podstawowej i gimnazjum wspólnie prezentują przygotowany w ciągu roku szkolnego program artystyczny.

więcej

Przyjęcie sztandaru

Termin: 20 maja 2017 r., Warszawa

Rok po nadaniu szkole imienia SSP nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy i SG nr 333 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy przyjęty zostanie sztandar.

więcej

„Sheep on a ship” – konkurs literowania w języku angielskim – VII edycja

Termin: 9 maja 2017 r. finał, Warszawa – finał

Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów szkół podstawowych do poszerzania znajomości język angielskiego, szczególnie w zakresie słownictwa, pisowni i literowania. Od początku, tj. 2010 roku, dzięki swojej odmiennej formie, konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i nauczycieli języka angielskiego.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Prawa dziecka”

Termin: luty - kwiecień 2017 r., Teresin

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy dotyczącej praw dziecka, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, propagowanie wychowania przedszkolnego, promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie.

więcej

„Z ekologią na Ty”

Termin: kwiecień 2017 r., Bytom

Konkurs organizowany jest w naszej placówce po raz dziewiąty, adresowany jest do uczniów trzecich klas szkół podstawowych na terenie Bytomia.

więcej