Kalendarz wydarzeń

„Sheep on a ship” – konkurs literowania w języku angielskim – VII edycja

2017/05/09

Termin: 9 maja 2017 r. finał, Warszawa – finał

Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów szkół podstawowych do poszerzania znajomości język angielskiego, szczególnie w zakresie słownictwa, pisowni i literowania. Od początku, tj. 2010 roku, dzięki swojej odmiennej formie, konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i nauczycieli języka angielskiego.

więcej

Przyjęcie sztandaru

2017/05/20

Termin: 20 maja 2017 r., Warszawa

Rok po nadaniu szkole imienia SSP nr 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy i SG nr 333 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy przyjęty zostanie sztandar.

więcej

VI Koncert Integracyjny

2017/05/25

Termin: 25 maja 2017 r., Poznań

Nasz Szkolny Majowy Koncert Integracyjny jest coroczną, tradycyjną imprezą muzyczną o charakterze integracyjnym. Połączone zespoły muzyczne szkoły podstawowej i gimnazjum wspólnie prezentują przygotowany w ciągu roku szkolnego program artystyczny.

więcej

XXVI Ogólnopolski Konkurs Łamigłowy

2017/05/27

Termin: 27 maja 2017 r., Starachowice

Celem konkursu jest promowanie twórczego i logicznego myślenia oraz integracja środowiska szkół społecznych. Konkurs ma charakter interdyscyplinarny. Adresowany jest do wszystkich szkół społecznych STO z całej Polski oraz szkół publicznych ze Starachowic.

więcej

Noce filmowe

Termin: październik 2016 r., Częstochowa

Wieczorno-nocne maratony filmowe dla gimnazjalistów i licealistów.

więcej

„Z ekologią na Ty”

Termin: kwiecień 2017 r., Bytom

Konkurs organizowany jest w naszej placówce po raz dziewiąty, adresowany jest do uczniów trzecich klas szkół podstawowych na terenie Bytomia.

więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Prawa dziecka”

Termin: luty - kwiecień 2017 r., Teresin

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy dotyczącej praw dziecka, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, propagowanie wychowania przedszkolnego, promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie.

więcej

Mazurska Rodzina – V edycja konkursu

Termin: luty - kwiecień 2017 r., Mikołajki

Konkurs składa się z trzech kategorii: konkursu plastycznego, fotograficznego i multimedialnego. Skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

więcej

XVIth English Songs Festival

Termin: kwiecień 2017 r., Warszawa

16. edycja English Song Festiwal dla uczniów kl. 1-6 SP i I-II SG. Prezentacja repertuaru przygotowanego przez nauczycieli.

więcej

XVII Igrzyska Matematyczne Gimnazjów Niepublicznych

Termin: marzec / kwiecień 2017 r., Warszawa

Głównym celem igrzysk jest popularyzowanie „królowej nauk”. Chcemy rozwijać zainteresowania uczniów, skłaniać ich do twórczego myślenia. To jest też okazja do wyłowienia matematycznych talentów.

więcej

„Szachowe Szyfry” – II Igrzyska Szachowe Niepublicznych Szkół Podstawowych

Termin: kwiecień 2017 r., Warszawa

Przedsięwzięcie, organizowane już po raz drugi, ma charakter imprezy sportowo-edukacyjno-rekreacyjnej, składającej się z dwóch części: drużynowego turnieju szachowego oraz konkursu szyfrowania i odszyfrowywania wiadomości przy użyciu notacji szachowej, czyli tytułowego „kodu” szachistów, zrozumiałego tylko dla nich.

więcej

Światowy Dzień Ziemi 2017

Termin: kwiecień 2017 r., Warszawa

Światowy Dzień Ziemi – akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie.

więcej