II Forum szkół wdrażających iPady, 13-14 listopada, Mysiadło – zaproszenie

Szanowni Państwo,
zapraszam na wyjątkowe wydarzenie do Mysiadła pod Warszawą. W dniach 13-14 listopada w Mysiadle odbędzie:

II Forum szkół wdrażających iPady

Rekomenduję tę konferencję/warsztaty z pełnym przekonaniem, bo wiem, że dyrektorzy szkół i prezesi kół STO poszukują inspiracji, nowych pomysłów i potwierdzenia dla swoich dotychczasowych decyzji. Forum to między innymi prezentacje praktycznych rozwiązań przez konkretne szkoły. Drugi powód, dla którego polecam Forum to okazja, aby zobaczyć i popracować w jednym z najnowocześniejszych obiektów edukacyjnych w Polsce.

W tym roku gospodarzem Forum jest Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle. Szkoła położona jest kilka kilometrów od Centrum Warszawy i określana z uwagi na swoją architekturę i organizację przestrzeni szkołą XXI wieku. Od ubiegłego roku w szkole podstawowej i gimnazjum realizowany jest projekt “Edukacja Nowej Generacji”.

Zapraszam szczególnie dyrektorów i nauczycieli szkół z Warszawy. To okazja do rozmowy, wymiany doświadczeń i poznania nowych wyzwań, przed którymi staje dziś polska szkoła. Wyjątkowa atmosfera sprzyjać będzie dzieleniu się kolejnymi doświadczeniami. Wśród szkół STO, które wdrażają technologie mobilne w edukacji są szkoły w Łodzi, Białymstoku, Szczecinie i Gdańsku. Kolejne, które pracują nad własnymi strategiami wdrożenia innowacyjnych modeli dydaktycznych to między innymi szkoły w Szczecinku, Warszawie, Jeleniej Górze, Zielonej Górze i Krakowie. Zainteresowanie się naszych szkół nowymi modelami dydaktycznymi to również wynik wizyty studyjnej dyrektorów szkół i prezesów kół STO w ESSA Academy w Bolton pod Manchesterem. Mam nadzieję, że najbliższe Forum w Mysiadle będzie kolejną inspiracją do poszukiwań nowych rozwiązań.

                        Łączę pozdrowienia i liczę na spotkanie,
Witold Kołodziejczyk

Rejestracja na FORUM odbywa się pod adresem: Apple.evenea.pl.