Co robią nasi absolwenci

Tomasz Krajewski

Absolwent Społecznego Gimnazjum im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. Obecnie jest doktorantem w Katedrze Teorii Cząstek i Oddziaływań Elementarnych na Wydziale Fizyki UW. W ramach swoich studiów zajmuje się Modelem Standardowym oraz jego rozszerzeniami.

więcej

Grażyna Riemer

Grażyna Riemer ukończyła Społeczną Szkołę Podstawową, Społeczne Gimnazjum i Społeczne Liceum STO w Żyrardowie. Mimo niepełnosprawności, wpierana przez nauczycieli, mamę i przyjaciół, uzyskała licencjat filologa polskiego ze specjalnością edytorsko-wydawniczą na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

więcej

Tomasz Szymaniak

Jest absolwentem Społecznego Gimnazjum im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. Od 2010 r. studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej.

więcej

Anja Rubik

Uczęszczała do I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta STO w Częstochowie. W 2012 r. została uznana za ikonę przez portal models.com. Wyróżniona nagrodą Elle Style Awards w kategorii „Najlepsza modelka”.

więcej

Małgorzata Rdest

Małgorzata Rdest ukończyła Społeczne Gimnazjum im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. To pierwsza kobieta w Kadrze Narodowej Polskiego Związku Motorowego i jedyna kobieta w wyścigach brytyjskiej Formuły 4.

więcej

dr Marek Szyprowski

Jest absolwentem Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Pawła Hulki-Laskowskiego STO w Żyrardowie. W 2013 r. Marek Szyprowski uzyskał tytuł doktora, a jego rozprawa doktorska została wyróżniona. Obecnie pracuje w Centrum Badawczo-Rozwojowym Samsung Polska, gdzie zajmuje się rozwojem jądra systemu operacyjnego Linux dla platformy sprzętowej Samsung Exynos.

więcej

Tomek Bagiński

Ukończył Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Białymstoku, ul. Fabryczna. Studiował architekturę na Politechnice w Warszawie. Dyrektor kreatywny w Platige Image.

więcej

Michał Bola

Absolwent Gimnazjum STO w Ciechanowie. Ukończył studia na kierunku psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie

więcej

Małgorzata Górska (Znaniecka)

Ukończyła Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Białymstoku, ul. Fabryczna. Zdobywczyni w 2010r. nagrody Fundacji Goldmanów - nazywanej Ekologicznym Noblem (nagrodę wręczał prezydent Obama). 

więcej

Szymon Hołownia

Ukończył SLO STO w Białymstoku. Jest absolwentem psychologii warszawskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Dziennikarz radiowy oraz redaktor m. in. "Gazety Wyborczej", "Newsweeka" i "Rzeczpospolitej".

więcej